Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Vase 1969
Blågrått glass med luftbobler
H: 24,5 cm.
Signert og datert under: BM 69
Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 400–600EUR 300–500
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000
Blågrått glass med luftbobler
H: 24,5 cm.
Vurdering