Krohn, Xan(1882-1959)
Havneparti
Olje på lerret
80x67
Signert nede t. v.: Xan Krohn
Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 500–1 800EUR 1 300–1 600
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 33 000
Olje på lerret
80x67
Signert nede t. v.: Xan Krohn
Vurdering