Kavli, Arne(1878-1970)
Figurer på svaberg 1916
Olje på lerret
55x56
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli. 16
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Olje på lerret
55x56
Vurdering
NOK 150 000–200 000