Widerberg, Frans(1934-2017)
Skyer vannspeil
Olje på lerret
88x104
Signert nede t.h.: FW
Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 125 000