Blom, Kenneth(1967-)
Abandon 2011
Olje på lerret
130x150
Signert og datert nede t.v.: Blom 11
Vurdering
NOK 85 000–100 000USD 8 200–9 700EUR 7 600–9 000
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 105 000
Olje på lerret
130x150
Vurdering