Kolstø, Fredrik(1860-1945)
I døråpningen 1893
Olje på lerret
71x53
Signert og datert nede t.v.: Fredrik Kolstö. -93.
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 9 600–12 000EUR 7 800–9 800
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
71x53
Vurdering