Storstein, Aage(1900-1983)
Trollet I Skisse til Oslo Rådhus
Olje på plate
28x21
Signert nede t.h.: Storstein
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Trollet (I) Skisse til Oslo Rådhus. Aa. Storstein".
Vurdering
NOK 20 000USD 2 400EUR 2 000
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000