Kavli, Arne(1878-1970)
Dekorasjon 1928
Olje på lerret
105x84
Signert, datert og påtegnet med tittel nede t.v.: Dekoration - A-K-28
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 2 900–3 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 32 000