Krohg, Oda(1860-1935)
Pike med eple
Olje på lerret
55x38
Signert oppe t.h.: Oda Krohg
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 200–9 600EUR 5 900–7 800
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 72 000
Olje på lerret
55x38
Signert oppe t.h.: Oda Krohg
Vurdering