Krohg, Christian(1852-1925)
Modell
Olje på lerret
66,5x34
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 000–18 000EUR 9 800–14 700
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på lerret
66,5x34
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering