Osipow, Paul(1939-)
Uten tittel 1994
Akryl på lerret
28x35
Alle signert og datert på baksiden av lerretet: P. Osipow -94
8 stk. selges samlet.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 200EUR 3 900–5 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000