Aurdal, Leon(1890-1949)
Vår i Sør-Fron
Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: Leon Aurdal
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 12 500
Olje på plate
65x81
Vurdering
LITTERATUR: Tor Refsum: Gudbrandsdalen og malerne, Oslo 1948, avbildet mot s. 128.
Gunnar Janson: Leon Aurdal, Oslo 1951, avbildet s. 25.