Mæhle, Ole(1904-1990)
Gråvær i Bøverdalen
Olje på lerret
70x88
Signert nede t.v.: Ole Mæhle
Påtegnet med tittel, datert 1966 og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på lerret
70x88
Signert nede t.v.: Ole Mæhle
Vurdering