Krefting, Ruth(1900-1987)
Interiør
Olje på plate
30x40
Signert nede t.v.: Ruth Krefting
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 1 000
Olje på plate
30x40
Vurdering