Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Flatdal i Telemark
Olje på plate
33x40
Signert oppe t.v.: J Rian.
Vurdering
NOK 8 000–12 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
33x40
Signert oppe t.v.: J Rian.
Vurdering
NOK 8 000–12 000