Nerdrum, Odd(1944-)
Godnattkyss (Brun variant)
Litografi
Lysmål: 54,5x66, Motivet: 52x63,5
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 50 eks. (Brun variant.)
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Litografi
Signert nede t.h.: Nerdrum
Vurdering
NOK 20 000