Nerdrum, Odd(1944-)
Mor og barn
Litografi
Lysmål: 75,5x45,5 Motivet: 74x44
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Påtegnet nede t.v: Pröve T.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 8 500
Litografi
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Påtegnet nede t.v: Pröve T.
Vurdering
NOK 10 000–12 000