Sture, David(1950-2020)
Elementer 2003
Akryl på plate
91x80
Signert og datert nede t.v.: David Een Sture /03
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 5 000
Akryl på plate
91x80
Vurdering