Ythjall, Terje(1943-)
...Å vente... 1984
Olje på lerret
80x50
Dobbeltsignert og datert oppe t.h.: Terje Ythjall 1984
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 7 000