Komposisjon 1985
Olje på lerret
130x130
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 85
Vurdering
NOK 250 000–350 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 250 000
Olje på lerret
130x130
Vurdering
NOK 250 000–350 000