Nupen, Kjell(1955-2014)
Barneportrett 1976
Olje på lerret
160x135
Signert nede t.h.: K. Nupen
Signert, påtegnet med tittel av kunstneren og datert på baksiden av lerretet: K. Nupen 76 "Barneportrett"
Vurdering
NOK 200 000–250 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00