Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: Weidemann
Proveniens:
Arkitekt Per-Olof Olsson, Sverige. Dennes familie.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
NOK 70 000–90 000