Ekeland, Arne(1908-1994)
Skogslandskap med figurer 1942
Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: Ekeland -42
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Olje på plate
54x65
Vurdering
NOK 70 000–90 000