Hertervig, Lars(1830-1902)
Skute 1858 og Kystlandskap 1858
Blyant og akvarell på papir
17x21 og 21x17
Begge sider utydelig påtegnet, signert og datert nederst på arket: ..... Hertervig 1858
Fra Skissebok II.
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 66 000