Hertervig, Lars(1830-1902)
Løvskog med gressende dyr 1872
Akvarell på papir
9x12
Signert og datert nede t.h.: N3 LH 1872
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000
Akvarell på papir
9x12
Vurdering