Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Høyfjell 1863
Olje på lerret
23x39
Signert og datert nede t.h.: J F Eckersberg 1863.
Jubilæumsutstillingen, Kristiania 1914 "Norges kunst", kat.nr 101 med tittel "Høifjeld"
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Registrering for budgivning