Wold, Roar(1926-2001)
Rød komposisjon (1970)
Olje på lerret
80x100
Signert på baksiden, på lerretet: Roar Wold
Vurdering
Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Registrering for budgivning