Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus
Olje på lerret
46x55
Signert nede t. h.: A. Schultz
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 21 000
Olje på lerret
46x55
Vurdering
NOK 10 000–12 000