Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes
Olje på plate
53x73
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på plate
53x73
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Vurdering