Sandberg, Einar(1876-1947)
Bøvra i Lom 1931
Olje på lerret
64x70
Signert og datert nede t.h.: 31. Einar Sandberg.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1937 kat.nr.151.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000