Komposisjon 1988
Olje på lerret
111x111
Signert og datert nede t.v.: Weidemann -88
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 125 000
Olje på lerret
111x111
Vurdering