Strømme, Olav(1909-1978)
By
Olje på plate, oppklebet på plate
20x46
Signert nede t.h.: O. Strømme.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 10 500
20x46
Vurdering