Westerbeek, Cornelis(1844-1903)
Hollandske kyr og møller 1895
Olje på lerret
51x78
Signert og datert nede t.h.: C Westerbeek 95.
Hollandsk kunstner.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
51x78
Hollandsk kunstner.
Vurdering