Ulving, Even(1863-1952)
Lesende kvinne 1886
Olje på lerret
57x46
Signert og datert nede t.h.: E Ulving 86.
Anngivelig kunstnerens mor.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
57x46
Anngivelig kunstnerens mor.
Vurdering
NOK 30 000