Gørbitz, Johan(1782-1853)
Innsjø med robåt
Olje på plate
33x42
Signert nede t.h.: J Gørbitz
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
33x42
Signert nede t.h.: J Gørbitz
Vurdering
NOK 7 000–9 000