Hagen, Arve(1919-)
Landskap 1962
Olje på plate
56x61
Signert og datert nede t.h.: Arve Hagen -62
Signert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på plate
56x61
Vurdering
NOK 3 000