Wetlesen, Wilhelm(1871-1925)
Gårdstun, Lillehammer vinter 1904
Olje på lerret
66x51
Signert og datert nede t.h.: WW 1904
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
66x51
Vurdering
NOK 10 000–12 000