Widerberg, Frans(1934-2017)
Veversken
Olje på plate
41x33
Usignert
Signert på baksiden av platen: Frans W. Påtegnet noe utydelig på baksiden av platen: Veversker ... Moss Jensen.
Vurdering
Tilslag NOK 5 000