Frøysaa, Knut(1919-1987)
Vinterlandskap 1981
Tresnitt, lysmål
40x48
Signert og datert nede t.h.: Knut Frøysaa 1981
Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk.
Vurdering
Tresnitt, lysmål
40x48
Vurdering