Grøstad, Terje(1925-2011)
Elvelandskap med bro 1974
Litografi, lysmål
47x55
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1974
Nummerert nede t.v.: 39/265?
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Tilslag NOK 2 000
Litografi, lysmål
47x55
Nummerert nede t.v.: 39/265?
Vurdering
NOK 1 000–1 500