Diriks, Edvard(1855-1930)
Fransk bondegård 1914
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: Diriks 1914.
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet og blindrammen: Fransk Bondegaard.
Vurdering
Tilslag NOK 5 000