Diriks, Edvard(1855-1930)
Kystlandskap, Drøbak 1926
Olje på lerret
55x45
Signert og datert nede t.v.: Diriks 1926.
Vurdering
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
55x45
Vurdering