Røtterud, Bjarne(1929-2011)
Morgengry 1981
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Bj. Røtterud -81
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 1 000