Ryggen, Hans(1894-1956)
Landskap med hus 1936
Olje på plate
55x74
Signert og datert speilvendt nede t.v.: Hans Ryggen 1936
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 4 200
Olje på plate
55x74
Vurdering
NOK 3 000–5 000