Wangensten, Wilhelm Marius(1884-1962)
Kystlandskap med pike som plukker blomster
Olje på lerret
61x75
Signert nede t.v.: Wilh Wangensten
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Nr. 184.
Vurdering