Wangensten, Wilhelm Marius(1884-1962)
Kystlandskap med seilbåter
Olje på plate
60x73
Signert nede t.v.: Wilh. Wangensten
Påtegnet på baksiden av platen: Nr. 188.
Vurdering
Tilslag NOK 3 500