Ender, Axel(1853-1920)
På skøytebanen
Olje på lerret
46x65
Signert nede t.h.: Axel Ender -
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 190 000
Olje på lerret
46x65
Vurdering
NOK 200 000–300 000