Ender, Axel(1853-1920)
Sledefart fra gårdstun
Olje på lerret
114x167
Signert nede t.h.: Axel Ender -
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 680 000
Olje på lerret
114x167
Vurdering
NOK 300 000–400 000