Torgersen, Thorvald(1862-1943)
Interiør med sittende kvinne 1887
Olje på lerret
100x77
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Torgersen 87
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 48 000
Olje på lerret
100x77
Vurdering