Normann, Adelsteen(1848-1918)
Kystlandskap i ettermiddagssol
Olje på lerret
32x48
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på lerret
32x48
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering